Rubriky
Nezařazené

Vestavěná funkce Bluetooth v elektronických cigaretách IQOS

IQOS známe každý, jako jednoduchou a stylovou elektronickou cigaretu, která se pohodlně vejde do kapsy. Mnohé by však nenapadlo, že má i jednu velmi zajímavou funkci, má v sobě totiž jako doplňkovou funkci zabudované Bluetooth, díky čemuž ji jednoduše můžete propojit se svým chytrým telefonem a pomocí nastavení si ji „poštelovat“ podle svých představ.

Bluetooth je integrované jak ve starší verzi IQOS 2.4, tak v nových IQOS 3 a IQOS Multi. Ať už tak máte kterýkoliv z nich, propojit ho se svým telefonem můžete pomocí aplikace IQOS Connect, kterou si můžete zdarma stáhnout na Google Play. Tato novinka má však jeden zásadní problém nedostatky a tím je, že tato aplikace nejspíše nikdy nebude dostupná v Apple Storu a to z překvapivého důvodu. Apple tímto rozhodnutím, že aplikaci ve svém obchodě nenabídne, bojkotuje kouření a upozorňuje na jeho škodlivost.

Aplikace IQOS Connect nabízí svým uživatelům mnoho zajímavých funkcí. Obsahuje vyhledávač prodejen, návod a podporu a můžete si zde nastavit zasílání oznámení o Vaší e-cigaretě do mobilního telefonu. Pro zapnutí Bluetooth u verze 2.4 stačí pouze dlouze podržet tlačítko BT a rozbliká se modrá kontrolka, v tu chvíli můžete svůj telefon s IQOSEM spárovat. K připojení dojde okamžitě. U dvou novějších verzí – 3.0 a Multi – toto tlačítko zdánlivě chybí, je však integrované do tlačítka vypínače. U nich je instalace velmi jednoduchá:

  1. Z Google Play si stáhnete aplikaci
  2. Vypnete IQOS přidržením tlačítka po dobu 4 vteřin
  3. Zapnete IQOS přidržením tlačítka po dobu 4 vteřin
  4. V aplikaci kliknete na Add Device (přidat zařízení)
  5. Zařízení spárujete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *