Rubriky
Nezařazené

Škodlivost pasivního kouření IQOS 3 duo ?

Pasivní kouření není vůbec žádná sranda, i když to tak občas některým nezodpovědným rodičům a kamarádům připadá. Pokud se jedná o klasické cigarety, pak se pasivní kouření skoro vyrovná aktivnímu kouření, ale záleží také samozřejmě na míře vdechování. Proto pro vás máme zdravější variantu – IQOS 3 DUO. Ten zaprvé neškodí tolik vám a zadruhé ani vašemu okolí. Ve výzkumném a vývojovém centru IQOS Cube nedávno proběhly na toto téma rozsáhlé testy, jejichž výsledky by vám měli objasnit, jak je to s pasivním kouřením u IQOS. Tak pojďme na to!

Nedávno byly provedeny širokospektrální testy zkoumající ovzduší a množství škodlivin v místnosti, ve které dochází ke kouření IQOS. Testy byly prováděny v různých prostorách s různými typy odvětrávání tak, aby bylo dosaženo co možná neobjektivnějšího posudku. Prostory byly vybaveny stejně jako běžné pokoje, ložnice, společenská centra nebo třeba restaurace.

Při měření kvality ovzduší bylo v prostorách naměřeno 22 škodlivých látek, z nichž navíc 20 vůbec nepřesahovalo hladinu, která se ve vzduchu běžně vyskytuje. Zbylé dvě látky jsou pak samotný nikotin a acetaldehyd. Můžeme tedy s radostí říci, že v porovnání s kouřem, který vzniká kouřením běžných cigaret, je v ovzduší při potahování IQOS 250x nižší hladina nikotinu a až 40x nižší hladina acetaldehydu. To dokazuje, že je IQOS 3 DUO doopravdy zdravější variantou kouření nejen pro vás, ale i pro vaše blízké okolí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *