Rubriky
Nezařazené

Recenze – neoriginální polepy a kryty na IQOS

Recenze – neoriginální polepy a kryty na IQOS

Každý chce mít svůj vlastní originální IQOS, který nikdo jiný nemá, ale většina lidí nedbá na zdravotní stránku celé věci, kdy si u levných polepů a krytů ze zahraničí, nikdy nemůžete být jisti, že jsou dostatečně odolné vůči vysokým teplotám způsobeným zahříváním a zda nemohou být v takovém případě škodlivé pro organismus. Pojďme si říci, jak se vyvarovat zbytečným problémům při nákupu polepů a náhradních krytů!

Často si lidé koupí nový IQOS a polepí si ho nějakými nekvalitními polepy či samolepkami a pak se diví, že při žhavení cítí nepříjemný zápach. Jsou pak kvůli tomu časté reklamace, protože pak nevědí, co s tím a svádí vše na poruchy zařízení. Pravda je však úplně jiná a za nepříjemný zápach mohou právě polepy, které se příliš zahřívají, a nekvalitní materiál vysoké teploty nezvládá. Takové nekvalitní tavené folie jsou plné chemických látek a lepidel, které mohou být vašemu zdraví nebezpečné. Raději tedy využijte možnosti si zdarma nechat pogravírovat svůj IQOS v IQOS Store, kde se můžete spolehnout, že bude práce odvedena kvalitně za použití spolehlivých materiálů.

Nejedná se pouze o nekvalitní polepy, ale také o náhradní kryty, které bývají často vyrobeny z nekvalitních materiálů (plastů), které při žhavení rovněž mohou uvolňovat škodliviny. V obou případech jak u polepů, tak u capů je nejlepší volbou si raději připlatit za kvalitnější výrobky, nežli ušetřit na penězích a zaplatit za to zdravím.

Příslušenství pro IQOS zařízení objednáte na Tinoti.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *