Rubriky
Nezařazené

Recenze IQOS Parliament Blue a Fresh

Recenze IQOS Parliament Blue a Fresh

IQOS Parliament je původní značka HEETS, pod kterou se po dlouhá léta prodávali v Rusku a na Ukrajině. Jedná se o velmi oblíbené tabákové náplně prodávané s příchutěmi Blue a Fresh. Dnes se již bohužel nevyrábí, ale stále jsou občas někde na internetu k sehnání. Jak to tedy je s výrobky IQOS Parliament?

Parliament je již dlouhou dobu v Rusku velmi oblíbená značka, která nabízela tabákové náplně pro IQOS s částečným dutým filtrem. Rozdíl v Parliament oproti dnešním běžným HEETS je, že HEETS mají navíc pod papírkem tenkou vrstvu hliníkové folie, díky které na papírku nezůstávají stopy glycerinu. To bohužel náplně Parliament neměli a papírek rychle žloutnul a vykazoval stopy páry. Jednoduše jsou HEETS trochu více vychytané než byly náplně Parliament.

Kde je v dnešní době sehnat?

Asi jedině na internetu. Vždy se najdou nějací překupníci, kteří si docházející zboží šetří na časy, kdy již nikde nebude k sehnání. Připravte se však, že cena nebude vůbec přívětivá. Jedná se přeci jen o nedostatkové „podpultové“ zboží.

Parliament Blue

Varianta Blue je bez příchutě, se středně silným tabákem, nejdená se tedy o žádnou podobnost s našimi HEETS Blue. Chuťově je něco mezi HEETS Amber a HEETS Yellow.

Parliament Fresh

Varianta Fresh (tzv. zelená) má výraznou mentolovou příchuť, trochu smíšenou s příchutí bonbonů mint. Jde tedy o velmi svěží chuť, ještě více výraznou nežli u HEETS Turquoise, ale na druhou stranu ne tak silnou jako u HEETS Blue dovezených z Polska.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *