Borůvkové HEETS Purple jsou pro nás v České republice velkou neznámou, protože je zde prodej ochucených tabákových výrobků zakázán. Jsou však země, kde je jejich prodej běžný a odkud si je lidé často dovážejí. Zde si o nich něco povíme a zároveň si řekneme, kde se dají sehnat.

Obecně jakékoliv ochucené tabákové výrobky jsou v Evropské unii vyhledávaným zbožím, protože je zde jejich prodej a distribuce zakázán. Jsou však země mimo EU, jako je Rusko, Jižní Korea nebo Japonsko, kde se ochucené cigarety prodávají na každém rohu. Nejžádanější z nich jsou HEETS s borůvkovou příchutí, které se prodávají pod názvem HEETS Purple nebo Marlboro for IQOS a podle výrobce Philip Morris se jedná o příchuť borůvek s nádechem lesních bylin. Kromě zemí mimo EU jsou k dostání ještě na internetu, kde se čas od času nějaká nabídka objeví.

HEETS Purple jako takové jsou dostání v Rusku a Jižní Koreji. Pod názvem Marlboro for IQOS se pak prodávají v Japonsku, kde je jejich chuť ještě výraznější. Pokud však nechcete cestovat vaší druhou a zároveň poslední možností je nákup přes internet. Najdete je většinou na velkých zahraničních serverech typu eBay nebo Amazon, kde jsou většinou k dostání jak ruské verze, tak ty korejské. Někdy se pak také nějaké nabídky objeví naopak na drobných tuzemských serverech, kde je nabízejí lidé, kteří si jich pár dovezli nebo velkoobchodní překupníci. Ve všech případech však počítejte s o mnoho vyšší cenou než za běžné HEETS v ČR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *