Rubriky
Nezařazené

Nové platformy od Philip Morris – IQOS MESH, TEEPS a STEEM

Ve výzkumném a vývojovém středisku Philip Morris s názvem IQOS Cube, momentálně probíhá výzkum hned čtyřech různých platform. Jednou z nich je, nám dobře známá platforma, IQOS. Druhou platformou je TEEPS, dále STEEM a MESH. Poslední tři zmiňované jsou považovány za revoluční novinky. Tak si o těchto nových platformách pojďme říct více!

Novinky IQOS STEEM a IQOS MESH se dají jednoduše označit za elektronické cigarety, tedy odborněji řečeno nikotinové vaporizéry. MESH už sice vyšel na světlo světa, ale zatím se bohužel prodává pouze ve Velké Británii, kde prozatím vyvolal dobré ohlasy. Třetí zmiňovanou novinkou je platforma TEEPS, která funguje, stejně jako IQOS, na bázi zahřívaného tabáku. Rozdílem však je, že u TEEPS se jedná o jednorázové náplně, které obsahují speciální uhlíkovou špičku, která se zapaluje klasicky (zapalovačem, sirkami).

Testovací prodej byl již v některých zemích zahájen, ale také bohužel předčasně ukončen, protože vývojáři stále řeší problematiku vysoké ceny uhlíkových špiček a efektivitu uhašení cigarety. Doufáme však, že bude prodej zase brzy obnoven. Možná si říkáte, že TEEPS oproti IQOSU příliš výhod nemá, ale to se pletete. IQOS totiž funguje na elektřinu, je tedy potřeba baterii neustále dobíjet. TEEPS však má fungovat na principu, kdy si cigaretu klasicky zapálíte, ale ona přesto nehoří. Jedná se tedy o opravdu revoluční novinku. Na její design se můžete podívat na oficiálních stránkách Philip Morris, kde se navíc dozvíte mnoho dalších informací jak o TEEPS, tak také o MESH, STEEM i o IQOS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *