Rubriky
Nezařazené

Kde koupit iqos – eshop iqos

Dostupnost HEETS se čím dál více rozšiřuje po světě

Dostupnost náplní HEETS a zařízení IQOS se každým rokem rozšiřuje o nové země, které je schválili k prodeji na místním trhu s tabákovými produkty. Podle posledních informací nově přibyly hned čtyři země a v létě je má následovat několik dalších.

Pokud se zajímáte o to, kde je IQOS povolen, všechny dostupné informace naleznete na oficiálních stránkách Phillip Morris, kde se nachází, jak nejnovější informace o světové dostupnosti, tak ofciální mapa všech států, které již do svých nabídek v trafikách přidaly i elektronickou cigaretu IQOS a její tabákové náplně HEETS. V posledních dnech byla mapa aktualizována a přibyly na ní hned čtyři nové státy, těmi jsou Albánie, Maďarsko, Bosna a Hercegovina a Malajsie. Připojení dalších se chystá již na léto letošního roku, kdy by se podle dostupných informací měly spustit prodeje minimálně v sousedním Rakousku a USA, kde bylo vše nedávno schváleno.

Produkty IQOS se pomalu, ale jistě rozšiřují po celém světě. V některých zemích jsou sice stále nedostupné, ale to je pouze otázkou času, než budou schváleny i tam. Existují však státy, ve kterých jsou IQOS a tabákové náplně HEETS přímo zakázány, tam se asi prodeje nikdy nedočkáme. I když, možné je všechno.

Kde IQOS v dnešní době seženete?

Andorra, Albánie, Arménie, Bosna and Hercegovina, Bulharsko, Kanárské Ostrovy, Kanada, Kolumbie, Chorvatsko, Curaçao, Kypr, Česká republika, Dánsko, Dominikánská republika, Francie, Německo, Řecko, Guatemala, Maďarsko, Itálie, Izrael, Japonsko, Kazachstán, Korea, Litva, Malajsie, Moldávie, Monako, Nizozemí, Nový Zéland, Palestina, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Jihoafrická republika, Španělsko, Švýcarsko, Ukrajina, Velká Británie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *