Rubriky
Nezařazené

Jak restartovat IQOS 2.4 PLUS?

Jednoduchý návod, jak resetovat IQOS 2.4 Plus

Už při koupi zařízení IQOS je dobré počítat s tím, že by v budoucnu mohly nastat nějaké problémy. Ne proto, že by mělo být zařízení nějak náchylné na poruchy, ale spíše proto, že by měl být člověk připravený prostě a jednoduše na všechno. Proto si vysvětlíme velmi jednoduchý návod, jak efektivně restartovat IQOS, abyste se s případnou reklamací zařízení zbytečně nenamáhali, když je tu ještě jedna poslední možnost, že není vše ztraceno. Resetovat se dá, jak samotná nabíječka, tak i holder (ohřívač). Tak tedy, jak na to?

Jak resetovat nabíječku IQOS:

Tento velmi krátký a jednoduchý návod, jak zařízení během několika sekund resetovat platí pouze pro zařízení IQOS 2.4 Plus s Bluetooth. Pokud ani poté, co krok po kroku uděláte vše, co je v tomto návodu, nebude zařízení fungovat nebo bude nadále vykazovat stejné problémy, jako předtím, je na místě reklamace.

  1. Krátce stiskněte a držte zároveň tlačítko Bluetooth a tlačítko vypínače.
  2. Asi po dvou sekundách by měly probliknout všechny kontrolky na zařízení.
  3. Reset je u konce.

Jak resetovat holder IQOS:

Pokud Váš holder nefunguje tak, jak má, příliš dlouho se nabíjí, po vytažení ze základy bliká červeně nebo ani po nabití nenahřívá správně náplně HEETS, můžete ještě před jeho reklamací, zkusit zařízení restartovat. Jednoduše dlouze podržíte tlačítko nahřívání, dokud nezhasne a následně ho znovu zapnete. Jestli ani to nezabralo je opět nejjednodušším dalším postupem, zařízení reklamovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *