iqos veev

Úvod

IQOS VEEV je nejnovější kapslová elektronická cigareta od společnosti PMI (Philip Morris International). Je nástupcem zařízení IQOS Mesh, které v současnosti není k dispozici v České republice. Mesh byl celkem povedený, hlavně příchutě, ale stále bylo co zlepšovat. Podívejme se na to, zda při návrhu nového VEEV vzali v úvahu zpětnou vazbu tohoto zařízení. V současnosti se prodává pouze v některých částech Velké Británie, ale teď se dostává také do České republiky. Podívejme se na to, co přesně IQOS VEEV nabízí z hlediska designu a funkcí.

Kvalita zpracování a design

IQOS VEEV

VEEV je vyroben z jednoho kusu hliníku, je velmi lehký a působí ještě odolněji než Mesh. K dispozici je ve zlaté, šedé, červené, světle modré a zelené. Povrch je velmi hladký a zařízení je vybaveno funkcí vibrační zpětné vazby. Z estetického hlediska působí moderně a elegantně, což odpovídá jeho technologickým aspektům. VEEV nabízí spoustu funkcí, které používá Mesh. Můžete ho pomocí Bluetooth spárovat s chytrým telefonem. V aplikaci můžete zařízení uzamknout, sledovat počet potáhnutí, měnit
předvolby a upravovat intenzitu dýmu.

-> Objednat IQOS VEEV <-

IQOS VEEV je také vybaven funkcí, která vám pomůže ho najít, pokud ho někde zašantročíte, a také funkcí ověřování věku, díky které ho nemůžou používat nezletilí. Toto zařízení se aktivuje potáhnutím a funguje na principu předem naplněných mřížkových cívek. Má také inteligentní systém ovládání teploty, který zabraňuje „suchým“ potahům a potahování z prázdné kapsle. Kapsle jsou nyní k dispozici ve čtyřech příchutích včetně Classic Auburn, Classic Blond, Green Mix a Classic Mint. Každá obsahuje 2 ml e-liquidu o síle 18 mg nikotinu. Tato sada je zaměřena na kuřáky a Mouth To Lung vaping, neboli kouření stylem „z pusy do plic“, a poskytuje krásně ostrý hit.

Výdrž baterie a nabíjení

iqos veev

Zařízení je vybaveno čtyřmi LED diodami, které ukazují úroveň nabití baterie. S napájecím adaptérem se nabije přibližně za půl hodiny a vydrží celý den kouření. Je možné vapeovat také během nabíjení. Jakmile se baterie zcela vybije, začne blikat nejspodnější dioda a zařízení se vypne.
• Čtyři diody: 75 %+
• Tři diody: 75-50 %
• Dvě diody: 50-25 %
• Jedna dioda: 25-1 %

Oblíbí si ho kuřáci?

iqos veev barvy
IQOS VEEV barvy

IQOS VEEV je evidentně cílen na kuřáky a začínající vapery. To dokazují nabízené příchutě (tabák a mentol). VEEV je ale především navržen tak, aby poskytoval bezproblémový nerušený vapingový zážitek, aniž by bylo nutné upravovat příkon, mačkat tlačítka, měnit cívky, naplňovat kapsle nebo sledovat své kuřácké návyky. Funkce vyhledání přijde vhod těm, kteří neustále něco ztrácejí. Hlavně však neztraťte i telefon!

IQOS VEEV cena:

Pokud hledáte systém používající kapsle, který vám pomůže přestat kouřit a který vám nabídne řadu zajímavých funkcí, IQOS VEEV by pro vás mohl být tím pravým. Funguje jako standardní elektronická cigareta na kapsle, dokáže se však synchronizovat s telefonem a nabízí řadu funkcí, které jinde nenajdete – jako je haptická odezva, ochrana před suchým potáhnutím (a spálenou chutí), monitorování potahů a dokonce také ověření věku. Co si myslíte o funkcích nového IQOS VEEV? Zanechejte komentář níže.

Na vykouřené heets vám doporučujeme zakoupit IQOS popelník a nebo IQOS popelník do auta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *