iqos veev naplne

Tyto liquidy jsou vyrobeny v Evropě z kvalitních surovin, což zajišťuje konzistentní kvalitu vapingu při každém použití. Náplně VEEV jsou konstruovány tak, aby z nich kapalina nevytékala spodem ani vrchem.

-> Objednat IQOS VEEV <-

Koupit si můžete následující příchutě IQOS VEEV náplně:

IQOS VEEV Classic Blond
IQOS VEEV náplň Classic Blond karton

Classic Blond: Jemná s květinovými tóny. Tato náplň spojuje tabákové rysy s méně výraznějším květinovým nádechem.

IQOS VEEV Classic Blond
IQOS VEEV náplň Classic Blond

Classic Auburn: Bohatá a hřejivá. Tato náplň je o něco výraznější. Také zahrnuje tabákové aroma, které je tentokrát doplněno náznakem ořechů, které ji dodávají hřejivější dojem.

IQOS VEEV Classic Mint
IQOS VEEV Classic Mint karton

Classic Mint: Osvěžující a krémová – Na chuť bohatá kompozice chladivého mentolu s tóny máty. Jsou u ní patrné jemné krémové nuance.

IQOS VEEV Green Mix
IQOS VEEV náplň Green Mix

Green Mix: Bylinná a krémová – Elegantní mix chladivého mentolu, který vyvažuje bylinné aroma.

Všechny tyto IQOS VEEV náplně obsahují 18 mg/ml (1,6 %) nikotinu. Složení je následující: PG, VG, voda, chuťové přísady, nikotin, kyselina mléčná.

IQOS VEEV náplně recenze

Se svou sadou IQOS VEEV jsem se rozhodnul jako první dvě náplně VEEV koupit Classic Auburn – bohatou tabákovou směs, a Classic Mint; název je myslím vystihující. Obě příchuti jsou vynikající. Tu tabákovou jsem si zamiloval, chuťově je opravdu bohatá, příjemná a jde jemně cítit po ořeších.

Mentolové cigarety jsem nikdy nekouřil, ale Classic Mint mi zachutnala zatím snad nejvíc, je opravdu chladivá a příjemně se kouří. Průměrnému kuřákovi vydrží jedna kapsle VEEV přibližně den nebo trochu déle. V jedné krabičce jsou však dvě náplně, takže vás přijde levněji než klasické cigarety (o zdraví nemluvě). Baterie vydrží přibližně celý den, podle toho, jak moc kouříte. Mě se nepodařilo ji zcela vybít, protože ji nabíjím s každou novou náplní.

iqos veev naplne

Pokud jste nadšenec do elektronických cigaret, mějte na paměti, že účelem zařízení VEEV není nahradit nebo překonat klasické obrovské gripy a clearomizéry. VEEV je efektivní a snadno použitelné zařízení, které se zaměřuje na ty, kteří mají zájem o jednoduchou alternativu k cigaretám. Řekl bych, že tento účel plní skvěle – a že jde o skvělou volbu pro ty, kteří chtějí něco kompaktního, z čeho neustále nekape liquid a co si můžete vzít třeba do hospody. Jinými slovy přesně plní svůj zamýšlený účel a dělá to velmi dobře.

Loni jsem zkoušel původní Mesh, který mě příjemně překvapil. Nový VEEV fungující na podobném principu se mi líbí ještě víc. PMI se povedlo přetvořit solidní koncept a ještě více ho zlepšit. Je to stylové, kvalitně zpracované zařízení, které je jednoduché, efektivní a které není nijak drahé; naopak. Pokud si chcete koupit elektronickou cigaretu, která prostě funguje, aniž byste ji museli neustále dolévat, měnit cívky a utírat tekoucí kapalinu, IQOS VEEV představuje skvělou volbu.

Podívejte se také na IQOS příslušenství pro vaše zařízení IQOS 3 Duo, IQOS 2.4 Plus a Multi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *