Dokonce ani zařízení IQOS nejsou tak dokonalá, že by dokázala bezchybně sloužit po neomezenou dobu a tak se občas stane, že časem přestane fungovat jak má nebo že dostanete závadný kus. V takovém případě je potřeba zařízení reklamovat. Podle zákona se na zařízení vztahuje 2 roky záruka. Pokud nějaký elektronický výrobek poškodíte vlastní vinou, záruka se na něj nevztahuje. Výrobce IQOS však vychází lidem vstříc a při závadě vám vadný kus vymění za nový a to zcela zdarma (V rámci IQOS reklamace). Je to dobrá strategie, protože je cílem, aby se zákazník neodradil a i nadále byl věrným uživatelem, který si bude kupovat cigarety IQOS. Začněte používat IQOS pouzdro, které vám ochrání vaše zařízení před poškozením.

iqos pouzdro

IQOS poskytuje v rámci svých produktů rozšířenou smluvní záruku IQOS Care Plus, ta se vztahuje po dobu dvou let a platí i v momentě, kdy zařízení poškodíte vlastní vinou, například neopatrným zacházením.

Zařízení IQOS vyvinula a vyrábí společnost Philip Morris International (PMI). Ta ve své databázi eviduje podle výrobního čísla všechny kusy svých výrobků a má přehled o jejich záruce. Pro uživatele IQOS je svělým pomocníkem web iqos.com, kde ve svém zákaznickém účtu mohou sledovat stav záruky. Záruku je možné využít na veškerá zařízení, která byla zakoupená na území EU.

Kde reklamovat? IQOS reklamace

Co se týče reklamací výrobků IQOS a IQOS reklamace, lze pro ně využít značkové prodejny IQOS, stánky IQOS a prodejní síť trafik, které se prodejem IQOS zabývají. Vadná zařízení IQOS se vyměňují za nová stylem kus za kus. Reklamaci lze vyřídit prostřednictvím linky 800 413 413, následně je potřeba navštívit příslušné místo, kde se zařízení reklamuje. Pro vyřízení reklamace je potřeba mít zařízení registrované k vašemu zákaznickému účtu a mít zařízení u sebe. Příslušný pracovník vyplní za vaší součinnosti potřebné papíry, oddělení IQOS následně odpáruje vaše staré zařízení a přidá nové. Vše je vyřízeno během několika minut a opět můžete disponovat plně funkčním zařízením.

Nedílnou součástí IQOSu je také čištění. Jak správně čistit IQOS? Pro perfektní vyčištění vašeho zařízení doporučujeme zakoupit čistící tyčinky IQOS – 200ks

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *