IQOS vytvořila společnost Philip Morris, která patří mezi nejznámější firmy vyrábějící cigarety. Během posledních let se tento produkt dostal mezi velké množství lidí.

IQOS recenze 2020:

Jedním z důvodů je zákaz kouření v prostorách restaurací a hospod. Jelikož IQOS nespaluje a nevytváří kouř, mnoho podniků povolilo její užívání uvnitř. Přestože jsou produkovány pouze páry, mnoho lidem překáží vůně, kterou IQOS během používání vydává. Dalším důvodem je také pomoc při omezování kouření.

IQOS zařízení vyžaduje náklady již od začátku a náplně jsou cenově shodné s běžnou krabičkou cigaret, se zařízením tedy jistě neušetříte.

IQOS pouzdra a nebo IQOS příslušenství zakoupíte jednoduše zde.

Avšak s postupným omezováním začnete za náplně utrácet mnohem méně a ve výsledku se vám z dlouhodobého hlediska nákup vyplatí více. Poděkuje vám za to i vaše zdraví. Pokud netoužíte s kouřením přestat, i tak je IQOS vhodná alternativa, jelikož nezatěžuje vaše zdraví takovým způsobem jako cigarety.

iqos recenze
iqos recenze

IQOS je dostupný naprosto každému dospělému člověku. Skrze email nebo formulář na webu výrobce si můžete sjednat schůzku s IQOS partnerem, od kterého lze nahřívač koupit, nebo zapůjčit a IQOS vyzkoušet.

V Praze a ve středočeském kraji je možné sjednat schůzku v daný den. Partner přijede až k vám domů a můžete mít zahřívač ještě ten den. Dostupné jsou ale i IQOS shopy, které najdete v obchodních domech. Zde si můžete nakoupit také příslušenství k IQOS. Seznam všech IQOS produktu.

Za plnou cenu lze nakoupit jeden z modelů v partnerských trafikách Geco. Možnou cestou je ale i objednávka v IQOS eshopu, například pro ty, kteří dlouho pracují a schůzku by nestíhali. Na oficiálním eshopu najdete dostatek informací o každém modelu, tudíž budete 100% informováni bez potřeby partnera.

Vaše IQOS recenze může být přidána do komentářů.

Pokud si nebudete vědět rady, obraťte se na Centrum zákaznické péče nebo bezplatnou linku, kde vám ochotní pracovníci odpoví na vaše otázky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *