IQOS prodej se dnes již rozšířil na čtyři desítky zemí. Dostupnost zařízení IQOS má jistá specifika. Kde tedy nakoupit tento produkt a kde jej pořídit nejvýhodněji? IQOS 3 DUO Eshop nabízí všechny varianty produktů.

Jednak se dá koupit ve specializovaném IQOS store, dále pořídíte cigaretu u IQOS partnerů a v neposlední řadě také funguje IQOS eshop.

Nejjednodušším způsobem, jak získat e-cigaretu, je určitě e-shop. Cigaretu si jednoduše objednáte kdykoli a odkudkoli z pohodlí domova. Jedná se ale také o nejdražší volbu.

Ve specializovaném IQOS store si můžete zařízení nejen koupit, ale také vyzkoušet. Nevýhodou je, že tyto prodejny jsou dostupné pouze ve vybraných městech. Vyhledávač prodejen je k dispozici na oficiálních webových stránkách. IQOS pouzdro je skvělý pomocník proti poškrábání..

IQOS prodej

Prodej se proto rozšířil i na IQOS partnery. Zde je výhoda, že si sjednáte sami schůzku a můžete ji realizovat kdekoli. Dostupnost e-cigarety se tak pro vás znatelně zlepší. Navíc lze výrobek u partnera taktéž vyzkoušet podobně jako v obchodě. Prodej tímto způsobem bývá nejvýhodnější i pro zákazníka.

IQOS cigareta je zařízením z kategorie tzv. e-cigaret. Elektronická cigareta je založena na principu nahřívání tabáku.

Nakolik se tabák zahříva?

Ten se zahřívá na nižší teplotu (asi 350 °C) v porovnání s cigaretou běžnou, kde dochází k hoření při teplotě v rozpětí 600 až 850 °C. To má vliv jednak na samotnou chuť tabáku a jednak při hoření dochází ke vzniku popela.

iqos prodej
iqos prodej

Při nahřívání nevznikají dehtové spaliny, ani pevné částice. V konečném důsledku je tak kuřák nevdechuje, na rozdíl od běžné cigarety. IQOS je v tomto ohledu šetrnější, nicméně o celkových zdravotních dopadech e-cigaret jako takových se mezi odborníky stále diskutuje.

Kuřák vdechuje pouze čistou páru. Ta se navíc v krátkém čase rozptýlí. Proto přináší IQOS zásadní výhodu i nejbližšímu okolí – absenci zápachu. Ten se navíc nemůže udržovat ani v textiliích, oblečení a celkově na kůži kuřáka. Cigaretu IQOS považovat za všestranně ohleduplnější alternativu.

Na vykouřené heets slouží tzn. heetelník. Vejde se do něj spousta vykouřených heets.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *