IQOS prodej se dnes již rozšířil na čtyři desítky zemí. Dostupnost zařízení IQOS má jistá specifika. Kde tedy nakoupit tento produkt a kde jej pořídit nejvýhodněji? IQOS 3 DUO Eshop nabízí všechny varianty produktů.

Jednak se dá koupit ve specializovaném IQOS store, dále pořídíte cigaretu u IQOS partnerů a v neposlední řadě také funguje IQOS eshop.

Nejjednodušším způsobem, jak získat e-cigaretu, je určitě e-shop. Cigaretu si jednoduše objednáte kdykoli a odkudkoli z pohodlí domova. Jedná se ale také o nejdražší volbu.

Ve specializovaném IQOS store si můžete zařízení nejen koupit, ale také vyzkoušet. Nevýhodou je, že tyto prodejny jsou dostupné pouze ve vybraných městech. Vyhledávač prodejen je k dispozici na oficiálních webových stránkách. IQOS pouzdro je skvělý pomocník proti poškrábání..

IQOS prodej

Prodej se proto rozšířil i na IQOS partnery. Zde je výhoda, že si sjednáte sami schůzku a můžete ji realizovat kdekoli. Dostupnost e-cigarety se tak pro vás znatelně zlepší. Navíc lze výrobek u partnera taktéž vyzkoušet podobně jako v obchodě. Prodej tímto způsobem bývá nejvýhodnější i pro zákazníka.

IQOS cigareta je zařízením z kategorie tzv. e-cigaret. Elektronická cigareta je založena na principu nahřívání tabáku.

Nakolik se tabák zahříva?

Ten se zahřívá na nižší teplotu (asi 350 °C) v porovnání s cigaretou běžnou, kde dochází k hoření při teplotě v rozpětí 600 až 850 °C. To má vliv jednak na samotnou chuť tabáku a jednak při hoření dochází ke vzniku popela.

iqos prodej
iqos prodej

Při nahřívání nevznikají dehtové spaliny, ani pevné částice. V konečném důsledku je tak kuřák nevdechuje, na rozdíl od běžné cigarety. IQOS je v tomto ohledu šetrnější, nicméně o celkových zdravotních dopadech e-cigaret jako takových se mezi odborníky stále diskutuje.

Kuřák vdechuje pouze čistou páru. Ta se navíc v krátkém čase rozptýlí. Proto přináší IQOS zásadní výhodu i nejbližšímu okolí – absenci zápachu. Ten se navíc nemůže udržovat ani v textiliích, oblečení a celkově na kůži kuřáka. Cigaretu IQOS považovat za všestranně ohleduplnější alternativu.

Na vykouřené heets slouží tzn. heetelník. Vejde se do něj spousta vykouřených heets.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *