IQOS VEEV náplně recenze

Tyto liquidy jsou vyrobeny v Evropě z kvalitních surovin, což zajišťuje konzistentní kvalitu vapingu při každém použití. Náplně VEEV jsou konstruovány tak, aby z nich kapalina nevytékala spodem ani vrchem. -> Objednat IQOS VEEV <- Koupit si můžete následující příchutě IQOS VEEV náplně: Classic Blond: Jemná s květinovými tóny. Tato náplň spojuje tabákové rysy s […]

IQOS VEEV – Představení a recenze

Úvod IQOS VEEV je nejnovější kapslová elektronická cigareta od společnosti PMI (Philip Morris International). Je nástupcem zařízení IQOS Mesh, které v současnosti není k dispozici v České republice. Mesh byl celkem povedený, hlavně příchutě, ale stále bylo co zlepšovat. Podívejme se na to, zda při návrhu nového VEEV vzali v úvahu zpětnou vazbu tohoto zařízení. […]

IQOS příslušenství a IQOS doplňky

IQOS již není jen přístroj, který zajišťuje kuřákům zdravější alternativu za cigarety, je ve světě natolik populární a rozšířený, že se z něj stal stylový doplněk. Mnoho lidí nechce disponovat IQOS zařízením, které vypadá stejně, jako zařízení ostatních, chtějí mít něco originálního, co podtrhne jejich styl a budou s tím vypadat unikátně.

iqos pouzdro

To byla velká výzva nejen pro výrobce IQOS, ale i pro mnoho společností po celém světě, aby se začaly věnovat široké škále IQOS příslušenství, o které budou mít uživatelé zájem. Vzhledem k rostoucí poptávce IQOS neustále rozšiřuje doplňky pro svá zařízení, kterých je nyní už velké množství.

Příslušenství k IQOS

Jedním ze základních příslušenství jsou IQOS pouzdra, IQOS se může při neopatrném zacházení poškodit a tak popularita pouzder roste, pořídit lze například magnetické, silikonové nebo stylové kožené IQOS pouzdro. U nahřívače se snadno mění kryty, výrobce toho využil a nabízí uživatelům, aby si pořídili vrchní kryt v mnoha různých provedeních.

Viděli jste už IQOS popelník pro spotřebované cigarety HEETS? Výrobce prodává speciální heetelníky, které zajistí, aby se nikde nepovalovaly nedopalky. Popelník lze využít také i do auta.

iqos popelnik

Výrobci je jasné, že právě ve voze uživatelé velmi často IQOS využívají a tak nabízí například i stylový držák do auta nebo USB nabíječku. Aby se IQOS při nabíjení jen tak neválel, je možné pořídit i nabíjecí stanici. U IQOS 3 je možné pořídit jak vrchní kryt k nahřívači, tak i různé boční kryty k nabíječce.

iqos popelnik do auta

Je pravděpodobné, že množství příslušenství ještě poroste. Mnoho společností vyrábí také doplňky, zejména pouzdra, popelníky, kryty aj. Pokud se i vy chcete se svým IQOS zařízením odlišovat, můžete si IQOS doplňky snadno objednat na Tinoti.cz.

IQOS reklamace a IQOS kontakt zde

Dokonce ani zařízení IQOS nejsou tak dokonalá, že by dokázala bezchybně sloužit po neomezenou dobu a tak se občas stane, že časem přestane fungovat jak má nebo že dostanete závadný kus. V takovém případě je potřeba zařízení reklamovat. Podle zákona se na zařízení vztahuje 2 roky záruka. Pokud nějaký elektronický výrobek poškodíte vlastní vinou, záruka se na něj nevztahuje. Výrobce IQOS však vychází lidem vstříc a při závadě vám vadný kus vymění za nový a to zcela zdarma (V rámci IQOS reklamace). Je to dobrá strategie, protože je cílem, aby se zákazník neodradil a i nadále byl věrným uživatelem, který si bude kupovat cigarety IQOS. Začněte používat IQOS pouzdro, které vám ochrání vaše zařízení před poškozením.

iqos pouzdro

IQOS poskytuje v rámci svých produktů rozšířenou smluvní záruku IQOS Care Plus, ta se vztahuje po dobu dvou let a platí i v momentě, kdy zařízení poškodíte vlastní vinou, například neopatrným zacházením.

Zařízení IQOS vyvinula a vyrábí společnost Philip Morris International (PMI). Ta ve své databázi eviduje podle výrobního čísla všechny kusy svých výrobků a má přehled o jejich záruce. Pro uživatele IQOS je svělým pomocníkem web iqos.com, kde ve svém zákaznickém účtu mohou sledovat stav záruky. Záruku je možné využít na veškerá zařízení, která byla zakoupená na území EU.

Kde reklamovat? IQOS reklamace

Co se týče reklamací výrobků IQOS a IQOS reklamace, lze pro ně využít značkové prodejny IQOS, stánky IQOS a prodejní síť trafik, které se prodejem IQOS zabývají. Vadná zařízení IQOS se vyměňují za nová stylem kus za kus. Reklamaci lze vyřídit prostřednictvím linky 800 413 413, následně je potřeba navštívit příslušné místo, kde se zařízení reklamuje. Pro vyřízení reklamace je potřeba mít zařízení registrované k vašemu zákaznickému účtu a mít zařízení u sebe. Příslušný pracovník vyplní za vaší součinnosti potřebné papíry, oddělení IQOS následně odpáruje vaše staré zařízení a přidá nové. Vše je vyřízeno během několika minut a opět můžete disponovat plně funkčním zařízením.

Nedílnou součástí IQOSu je také čištění. Jak správně čistit IQOS? Pro perfektní vyčištění vašeho zařízení doporučujeme zakoupit čistící tyčinky IQOS – 200ks

IQOS čištění – Jak správně čistit IQOS

Víte o tom, že je potřeba váš IQOS nahřívač pravidelně čistit? Pokud chcete zajistit, aby správně fungoval a naplno jste si užili chuť nahřívaných cigaret, je pravidelné čištění nutné. Mnoho uživatelů ho zanedbává nebo ho neprovádí dostatečně často, správně by mělo probíhat po každé vykouřené krabičce cigaret. Pokud nahřívač nečistíte, projeví se to na chuti a také na nahřívání, které nebude tak účinné. IQOS čištění je velmí důležitá činnost.

Jak při IQOS čištění postupovat?

Čistíme vždy IQOS nahřívač v momentě, kdy je vypnutý a tepelné tělísko je chladné. K samotnému čištění se používají 2 pomůcky, mechanický čistič, který je součástí balení IQOS a dále čistící tyčinky IQOS. Je však třeba být při manipulaci opatrný a nepoužívat příliš síly, aby se nepoškodila topná destička.

Pro vyčištění sejmeme vrchní kryt nahřívače a samotný nahřívač vyčistíme pomocí mechanického čističe. Postačí krouživým pohybem 2-3x otočit, aby se cigareta vyčistila. Pokud je IQOS čistič po čase špinavý a plný usazenin, lze ho opláchnout pod vodou a tím ho vyčistit.

iqos cistici tycinky 200 ks

Dále následuje péče pomocí čistících tyčinek. Pomocí tyčinky vyčistěte nejprve topnou destičku, jde o choulostivou část, proto ji čistěte jemně. Jestliže je poškozená, můžete si zařízení nechat vyměnit. Vnitřek použitého nahřívače má obvykle tmavý povlak, který je třeba vyčistit, pokud je nahřívač vyčištěný, poznáte to snadno na první pohled, vnitřní dno má šedobílou barvu a topná destička je bez usazenin.

Začněte používat také čistící podložky pro IQOS.

iqos cistici podlozka

Čas od času je dobré vyčistit i horní kryt pomocí IQOS čistících tyčinek. Pokud vám tyto tyčinky dojdou, můžete si je levně pořídit zde čistící tyčinky IQOS (200 ks). Samotná nabíječka žádnou údržbu nevyžaduje, údržba se týká jen samotné cigarety. Mechanický čistič je vhodné nosit stále s sebou a pokud je pro vás čištění po každé krabičce obtěžující, věnujte se čistění alespoň po každých 2-3 krabičkách cigaret.

Pro ochranu vašeho IQOS zařízení doporučujeme zakoupit také IQOS pouzdro nebo IQOS popelník.

IQOS prodej 2020 – ceny a informace o prodeji IQOS

IQOS prodej se dnes již rozšířil na čtyři desítky zemí. Dostupnost zařízení IQOS má jistá specifika. Kde tedy nakoupit tento produkt a kde jej pořídit nejvýhodněji? IQOS 3 DUO Eshop nabízí všechny varianty produktů. Jednak se dá koupit ve specializovaném IQOS store, dále pořídíte cigaretu u IQOS partnerů a v neposlední řadě také funguje IQOS […]

IQOS recenze – elektronická cigareta IQOS 3 duo a 2.4

IQOS vytvořila společnost Philip Morris, která patří mezi nejznámější firmy vyrábějící cigarety. Během posledních let se tento produkt dostal mezi velké množství lidí. IQOS recenze 2020: Jedním z důvodů je zákaz kouření v prostorách restaurací a hospod. Jelikož IQOS nespaluje a nevytváří kouř, mnoho podniků povolilo její užívání uvnitř. Přestože jsou produkovány pouze páry, mnoho […]

IQOS cigareta – technologie, kterou vytvořila společnost PM

IQOS cigareta je technologie, kterou vytvořila společnost IQOS, nabízí možnost inovativnějšího kouření. Velkou změnu představuje nahrazení běžného spalování. Klasická cigareta spaluje tabák, který vytváří popel a kouř. Metoda zahřívání u IQOS nahřívá tabák do teploty 300 stupňů, aby se tabák nespaloval. Uvolňuje se tak nikotin a plná chuť tabáku. Firma si metodu nahřívání s čepelí […]

IQOS 3 DUO cena a informace o produktu

Nejnovější model IQOS 3 DUO slouží jako náhrada běžných cigaret. Nabízí možnost použití dvou tabákových náplní za sebou bez nutnosti mezi nimi nabíjet. Na stav vás upozorní LED kontrolka na nahřívači. IQOS 3 DUO nabízí kapacitu až na 20 použití. Mezi prvním a druhým použitím trvá nabíjení necelé dvě minuty, tedy mnohem rychleji než základní […]

IQOS cena – IQOS 3 DUO, 2.4 a Multi cena

IQOS nahradí cigarety běžnému kuřákovi. Běžná cigareta tabák spaluje, zatímco IQOS zahřívá, což má pozitivní dopad na chuť i vaše zdraví. A kvůli zdraví se vyplatí do tohoto výrobku investovat. Jaká je tedy IQOS cena? Značka IQOS nabízí několik modelů svých nahřívačů. Základní prototyp IQOS 2.4 Plus stojí 1300 korun a pro registrované uživatele je […]