Hlavní sídlo společnosti Philip Morris se nachází ve švýcarském Lusanne, společně s hlavním vývojovým centrem, které nese výstižné jméno – IQOS Cube. Navíc se také v nedalekém městečku nachází hlavní výrobna tabákových náplní HEETS. Pokud se chcete dozvědět více, zůstaňte s námi!

Vývojová a výzkumná centra IQOS jsou hned dvě – ve Švýcarsku a v dalekém Singapuru. Pro Evropu je tedy hlavním výzkumným a vývojovým centrem to ve Švýcarsku. Přesněji se jedná o nadčasovou futuristickou budovu s kvetoucí tabákovou zahrádkou, která nese název IQOS Cube. Pracuje zde na 150 nejlepších inženýrů a 300 kvalifikovaných vědců, kteří se snaží, aby byl IQOS co možná nejdokonalejší. Největším tématem je pro zaměstnance IQOS Cube zdraví. Přesněji výzkum vlivu a škodlivosti IQOS a HEETS na zdraví člověka. Výzkum probíhá pomocí mnoha nezávislých metod. V budově navíc probíhá několik přednášek, kde se dozvíte, jak něco o historii IQOS, tak také mnoho zajímavostí a novinek z technologické stránky zařízení a nezapomenou se zde pochlubit i svými nejnovějšími úspěchy. Zde se prostě a jednoduše dozvíte naprosto vše, co se dá o zařízení IQOS i tabákových náplních HEETS zjistit.

Výzkum tabáku, jeho škodlivosti a účinkách na zdraví člověka probíhá již od 90. let minulého století a neustále pokračuje. Přeci jen výzkum a vývoj je během na dlouhou trať. Například výzkum páry, kterou IQOS produkuje, trval celých 10 let.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *