Rubriky
Nezařazené

IQOS cigarety a heets v zimě?

Staráte se o svou cigaretu IQOS správně?

Občas to člověka ani nenapadne, ale elektronika bývá hodně citlivá na meteorologické změny a proto v takových případech potřebuje speciální péči. Pokud byste jí totiž nevěnovali dost pozornosti, mohlo by dojít k nenávratnému poškození a nemuselo by Vám být uznáno právo na reklamaci. Dobře si proto přečtěte tento článek, abyste se vyvarovali zbytečným potížím.

Ani IQOS není výjimkou mezi ostatní elektronikou a je v zhoršených podmínkách velmi náchylný k poruchám. K nim nejčastěji dochází při změnách teplot, chladné noci mohou být pro Vaše zařízení opravdu osudné při nedostatku péče. Zde se dočtete, jak se o své zařízení nejlépe postarat a to za jakýchkoliv podmínek.

Mrazivé počasí IQOSU nesvědčí!

Hlavním a nejdůležitějším článkem celé IQOS cigarety je samozřejmě baterie, která může při změnách teplot ztrácet svou kapacitu a to hlavně při nízkých teplotách. Při nejhorším může dojít i k omezení funkčnosti zařízení. U těchto jevů se však nemusíte bát, ještě není vše ztraceno. Jedná se pouze o krátkodobý jev a při zahřátí začne zařízení opět pracovat.

U holderu se to často projevuje červeným blikáním kontrolek. Toho se lehce zbavíte při zahřátí zařízení, vrácení do nabíječky a opětovném nabití.

Jak předejít problémům?

  • Udržujte IQOS nejlépe při pokojové teplotě
  • Nenechávejte ho venku nebo v chladných prostorách
  • Zařízení nikdy nevystavujte příliš vysokým teplotám (topení)
  • Při rychlém přechodu do tepla se může zevnitř orosit a zapříčinit problémy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *