IQOS cigareta je technologie, kterou vytvořila společnost IQOS, nabízí možnost inovativnějšího kouření. Velkou změnu představuje nahrazení běžného spalování.

Klasická cigareta spaluje tabák, který vytváří popel a kouř. Metoda zahřívání u IQOS nahřívá tabák do teploty 300 stupňů, aby se tabák nespaloval. Uvolňuje se tak nikotin a plná chuť tabáku. Firma si metodu nahřívání s čepelí z keramiky spolu s platinou, stříbrem a zlatem nechala patentovat jako technologii IQOS HeatControlTM.

iqos cigareta

IQOS cigareta – její cena se odvíjí od aktuálních cenových nabídek na iqos.cz

Tabákové náplně jsou menší než běžné cigarety. Důvod je spalování, které vám během kouření cigarety odepře až dvě třetiny tabáku.

Zařízení lze objednat zde: IQOS 3 DUO eshop

Zahřívání tabákových náplní zařídí, že o žádný centimetr z náplně nepřijdete. IQOS cigaretu je možné užívat v označených prostorách jako jsou restaurace a hospody, jelikož nevytváří kouř a nepřekáží tak nekuřákům a jejich rodinám, které si chtějí vychutnat svou večeři.

Vyzkoušejte IQOS 3 zde – IQOS na zkoušku zdarma

Za nové modely IQOS dáte 2 790 Kč (aktuální IQOS 3 ve verzi MULTI a DUO) a dostanete je i s kartonem tabákových náplní HEETS. Ve výsledku se tak samotné zařízení vyplatí. Kdo chce ještě více ušetřit, může si pořídit za 1 790 Kč starší generaci (IQOS 2.4) .

Druhou stranou je vlastní ekonomika provozu, tedy kolik prokouříte. Primárně je tak nutné si spočítat cenu náplní a jejich spotřebované množství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *