IQOS nahradí cigarety běžnému kuřákovi. Běžná cigareta tabák spaluje, zatímco IQOS zahřívá, což má pozitivní dopad na chuť i vaše zdraví. A kvůli zdraví se vyplatí do tohoto výrobku investovat. Jaká je tedy IQOS cena?

Značka IQOS nabízí několik modelů svých nahřívačů. Základní prototyp IQOS 2.4 Plus stojí 1300 korun a pro registrované uživatele je možné si zdarma namíchat libovolné tabákové náplně. Dalším uvedeným výrobkem je kompaktní IQOS 3 Multi. Oproti všem svým kolegům nabízí až 10 použití bez nutnosti čekání. Pořídíte jej za 2090 korun, pro registrované uživatele opět možnost výběru tabáků. Navíc si můžete vybrat ze čtyř různých barev.

iqos cena
IQOS 3 duo cena

Zatím nejnovějším modelem IQOS 3 DUO nabízí jen 2 použití bez čekání, ovšem až 20 opakování na jedno nabití IQOS. Za 2490 korun si vyberete z pěti barev. IQOS cena záleží na vámi vybraném modelu.

A pro ty, kteří se nechtějí rozhodovat, IQOS nabízí DUO COMBO sadu, ve které najdete IQOS 3 DUO a IQOS 3 MULTI. Cena této sady činí pouze 3690 korun, což je v porovnání mnohem méně než při koupi každého modelu zvlášť.

Podívejte se také na IQOS příslušenství a objevte například užitečný IQOS heetelník, který slouží jako stylový popelník do auta nebo vašeho domova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *