Nejnovější model IQOS 3 DUO slouží jako náhrada běžných cigaret. Nabízí možnost použití dvou tabákových náplní za sebou bez nutnosti mezi nimi nabíjet.

Na stav vás upozorní LED kontrolka na nahřívači. IQOS 3 DUO nabízí kapacitu až na 20 použití. Mezi prvním a druhým použitím trvá nabíjení necelé dvě minuty, tedy mnohem rychleji než základní model 2.4 Plus. Poté se doba nabíjení lehce stupňuje. Doporučujeme zakoupit IQOS popelník ,do kterého se vejde velké množství vykouřených heets.

iqos 3 duo
iqos duo

Plné nabití pro 20 použití IQOS trvá 120 minut. Odolný kryt ochrání nahřívač před povrchovým poškozením. Kromě 5 základních barev si můžete přizpůsobit i vrchní krytku nahřívače a boční dvířka. Vybírat můžete až z 16 barev. Vylepšeny IQOS oproti svým předchůdcům je znatelné i v konektivitě. (Předchůdce je IQOS 2.4 PLUS)

Aktuální ceny 2020

Dříve se jednalo pouze o klasické Bluetooth připojení, model 3 DUO však nabízí kromě toho rychlejší a modernější metodu NFC, které znáte například u telefonů s možností placení virtuální kartou. Cena 2490 korun z tohoto modelu tvoří lákavý produkt.

Cenu cigaret IQOS je potřeba chápat ve dvou rovinách – tu pořizovací za samotné zařízení a následnou za „provoz“, tedy primárně za náplně.

Přímo cigaretu se povětšinou vyplatí pořídit prostřednictvím IQOS partnerů. Koupě prostřednictvím e-shopů je dražší volbou. Pořídíte-li si zvýhodněný set cigarety s náplní, vyjde vás samotné zařízení v přepočtu ještě levněji.

Využíjte IQOS na zkoušku zdarma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *