Rubriky
Nezařazené

Globální vyhledávač prodejen IQOS

Každému z nás se někdy stalo nebo stane to, že je v zahraničí na dovolené a potřebuje si koupit nové HEETS. V nové zemi jsme již tak dost ztracení a teď ještě hledat po okolí nějakou trafiku nebo spíše IQOS prodejnu. To je však již minulostí, protože společnost Philip Morris nedávno přišla s úplnou novinkou v podobě globálního vyhledávače IQOS prodejen. Nyní již najdete jakoukoliv IQOS prodejnu v jakékoliv zemi a to pouze díky jedné aplikaci.

„Global Store Finder“ neboli globální vyhledávač prodejen je aplikace, kterou naleznete na oficiálním webu IQOS. Slouží k pohodlnému vyhledávání IQOS prodejen po celém světě a stačí vám znát pouze poštovní směrovací číslo nebo název mísa, kde se nacházíte. Svou polohu pak jednoduše zadáte do aplikace. Jednoduší už to být nemohlo? Ale mohlo! V případě, že neznáte místní poštovní směrovací číslo nebo název města, kde se nacházíte, stačí vám pouze zapnout v telefonu lokalizaci podle GPS polohy. Aplikace již pak sama zjistí, kde se zrovna nacházíte.

Aplikace se velmi podobá ostatním vyhledávačům, které oficiální stránky IQOS nabízejí. A není se čemu divit! Vyhledávač IQOS Friendly provozoven a vyhledávač IQOS partnerů měli totiž u uživatelů IQOS opravdu velký úspěch. Proč tak nerozšířit portfolio ještě o jeden mezinárodní vyhledávač. Ulehčete si svou dovolenou v zahraničí a vyzkoušejte  ještě dnes!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *