Rubriky
Nezařazené

Čistící tyčinky a filtrační vložky pro IQOS příslušenství

Čistící tyčinky a filtrační vložky pro IQOS

Takové čistící tyčinky pro IQOS sice koupíte na každém rohu a v každé trafice, ale jejich cena již není tak přívětivá, prodávají se totiž 30 ks za 100 Kč a mnohým uživatelům IQOS tato cena nevyhovuje. Svůj IQOS však zanedbávat nechtějí a tak se ohlížejí po levnějších variantách čistících potřeb.

Originální čistící tyčinky iqos jsou na první pohled velmi podobné klasickým tyčinkám do uší, ale mají výrazně menší průměr vaty, takže pokud chcete na originálních čistících tyčinkách ušetřit pomocí této varianty, je lepší kupovat dětské vatové tyčinky do uší. Ty mají menší průměr a lépe se do zařízení vejdou. Jsou napuštěné čistým lihem a k dostání v každé drogerii. Nejlevnější variantou je samozřejmě nákup na některém ze zahraničních webů (Amazon, eBay, AliExpress…), kde takové čistící tyčinky pro IQOS seženete za pár korun a většinou navíc s poštovným zdarma. Zde je však častou nevýhodou dlouhá doba doručení.

Při samotném čištění přístroje se vyvarujte experimentování s čistícími chemikáliemi a jinými látkami, které při nesprávném použití mohou Váš IQOS trvale a nenávratně poškodit. Tím je myšlen například technický benzín, ocet nebo citronová šťáva, které jsou v tomto ohledu nejčastějšími činiteli poškození nahřívací planžety. Ta je velmi křehká a některé chemikálie ji mohou poškodit.

Jednou z mnoha dalších možností při čištění IQOSU jsou filtrační vložky, které také snadno naleznete na zahraničních webech (Amazon, eBay, AliExpress…). Ty se vkládají přímo do holderu a velmi účinně zabraňují usazování nečistot uvnitř zařízení. Při takovém neověřeném nákupu si však nikdy nemůžete být jisti, co přesně bude zakoupený materiál při obrovských teplotách uvolňovat. Proto buďte vždy na pozoru!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *